
Latał taki wieczorem 5 grudnia. Nawet na FB. I nikt nie zauważył. Smuteczek.
Podobne posty
Bezimienny mag musiał zapuścić się w góry jeszcze raz. Pierwszy raz był tam przeszło rok...
Kilka razy dziennie trafiamy na stronkę która nie istnieje. Klasyczny błąd 404, a to adminowi...



Dodaj komentarz