Powaliła mnie ta kampania… naprawdę świetna :P
Podobne posty
Tekst jak z tytułu powinien być znajomy... dla wszystkich którzy grali w Warcraft 3. Oczywiście...
Taki informatyczny żarcik się pojawił na bashu dzisiaj.
<dp> Chello ma teraz za darmo 30mbps...
<tomaszQ> Wolalbym...

Dodaj komentarz