Powaliła mnie ta kampania… naprawdę świetna :P
Podobne posty
Jak już pisałem w poście Mistrz, podziwiam ludzi robiących coś z pasją. Ludzie mają różne...
Od czego by zacząć. Od początku jak to zwykło się mawiać. Wiele osób/portali pisze o...
Powaliła mnie ta kampania… naprawdę świetna :P
Dodaj komentarz