Powaliła mnie ta kampania… naprawdę świetna :P
Podobne posty
Taki informatyczny żarcik się pojawił na bashu dzisiaj.
<dp> Chello ma teraz za darmo 30mbps...
<tomaszQ> Wolalbym...
Od czego by zacząć. Od początku jak to zwykło się mawiać. Wiele osób/portali pisze o...



Dodaj komentarz