Powaliła mnie ta kampania… naprawdę świetna :P
Podobne posty
Kolejny wpis z cyklu Reklamy... Nie umieszczam tu reklam zwykłych - głupawych, które można zobaczyć...
Tekst jak z tytułu powinien być znajomy... dla wszystkich którzy grali w Warcraft 3. Oczywiście...

Dodaj komentarz