Robin Hood

Posted by Adam on 16 kwietnia, 2009
Absurd, Na luzie, Zabawne

Taki informatyczny żarcik się pojawił na bashu dzisiaj.

<dp> Chello ma teraz za darmo 30mbps…
<tomaszQ> Wolalbym 30mb UPLOADU a 2 downloadu ;)
<anonim> A ty co, Robin Hood?

Podobne posty

Morsowałem...
No ile można. :)
Read more
nk1nk1
Nasza-Klasa - zdjęcia
Od czego by zacząć. Od początku jak to zwykło się mawiać. Wiele osób/portali pisze o...
Read more
Nudy?
Nuda... nic się nie dzieje... przypomina mi się reklama którą niedawno widziałem w TVP. Mowa...
Read more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.