Mówią że co za dużo to nie zdrowo. W tym wypadku jednak im więcej tym zdrowiej. Szczególnie dla potencjalnych ofiar. Im więcej będziemy tłukli do łbów o zapinanie pasów tym lepiej. Kolejna ciekawa i przemawiająca do rozsądku kampania przeciwko jeździe bez pasów. Slogan jest wyjątkowo trafny:
„Jedno kliknięcie może zmienić Twoją przyszłość„
Podobne posty
We wszystkich moich wpisach pojawiło się wiele reklam. Pojawiały się całe spoty telewizyjne zachęcając w...
... już sam tytuł mnie zastanawia. Bez czytania! W jakim znaczeniu są to ostatnie przemyślenia?...




Dodaj komentarz