Wszyscy biorą…. a Ty?

Posted by Adam on 18 listopada, 2007
Na poważnie, Reklama

Kolejny raz natknąłem się na dość ciekawą kampanię reklamową. Oceńcie sami, i sami również domyślcie się czego może dotyczyć. Przyznam że pomysł ciekawy :)

wszyscy-biora.jpg

wszyscy-biora2.jpg

Podobne posty

ubuntu_logo1.jpgubuntu_logo1.jpg
Rozdaję Linuxa
Dzisiaj dotarła przesyłka z firmy Canonical, w związku z tym spokojnie mogę zacząć akcję "Rozdaję...
Read more
Adblock czyli koniec z reklamami...
Z reklamami spotykamy się wszędzie. W domu, w pracy, na spacerze ze znajomymi, w kinie,...
Read more
Nie zostawiaj dzieci samych w internecie
Read more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.