No właśnie… sam w domu. Kewina wszyscy znają. Szczególnie przypominamy sobie o nim w okresie świąt, kiedy to obowiązkiem jest żeby w TV leciał… ale co by było gdyby… Kewin sam w domu był horrorem?
Podobne posty
Użytkownicy systemów Linux wreszcie mogą powiedzieć "yes yes yes" (sławne słowa p. Marcinkiewicza - przyp....
Jak już pisałem w poście Mistrz, podziwiam ludzi robiących coś z pasją. Ludzie mają różne...


Dodaj komentarz