Home Alone

Posted by Adam on 16 grudnia, 2008
Film, Video

No właśnie… sam w domu. Kewina wszyscy znają. Szczególnie przypominamy sobie o nim w okresie świąt, kiedy to obowiązkiem jest żeby w TV leciał… ale co by było gdyby… Kewin sam w domu był horrorem?



Podobne posty

Być albo nie być vs. Idę albo...
Polska scena rozrywkowa, bo inaczej tego nazwać nie idzie - kwitnie. I bynajmniej nie mówię...
Read more
Kabaret LIMO
Znacie tych państwa? Ja o nich słyszałem, ale jakoś ich skecze mi nie utkwiły w pamięci. Ale zobaczcie to:
Read more
Prosty pomysł jest najskuteczniejszy
Od zawsze dziwiła mnie pomysłowość. Zawsze uważałem że im coś jest prostszego tym lepiej i...
Read more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.