No właśnie… sam w domu. Kewina wszyscy znają. Szczególnie przypominamy sobie o nim w okresie świąt, kiedy to obowiązkiem jest żeby w TV leciał… ale co by było gdyby… Kewin sam w domu był horrorem?
Podobne posty
Dziś mnie naszło na pisanie. Hah. Przypomniały mi się stare jak świat cienkie dowcipy typu...
Wiele gier na rynku doczekało się ekranizacji. Najlepszym przykładem wybitnie słabej ekranizacji gry komputerowej jest...

Dodaj komentarz