No właśnie… sam w domu. Kewina wszyscy znają. Szczególnie przypominamy sobie o nim w okresie świąt, kiedy to obowiązkiem jest żeby w TV leciał… ale co by było gdyby… Kewin sam w domu był horrorem?
Podobne posty
Już dość dawno temu pojawiła się w telewizji reklama Nordea Bank. Występuje w niej Toni...
Od zawsze dziwiła mnie pomysłowość. Zawsze uważałem że im coś jest prostszego tym lepiej i...

Dodaj komentarz