Jeździsz szybko? – Masz małego!

Posted by Adam on 23 lipca, 2007
Ciekawostki, Ludzie, Reklama, Video

Przeglądałem ostatnio youtube, i natrafiłem na ciekawą kampanię reklamową, prowadzoną obecnie w Australii. Ma ona na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach… i o dziwo działa!


Podobne posty

wszyscy-biora2.jpgwszyscy-biora2.jpg
Wszyscy biorą.... a Ty?
Kolejny raz natknąłem się na dość ciekawą kampanię reklamową. Oceńcie sami, i sami również domyślcie...
Read more
11 listopada - Świeto Niepodległości!
Kolejny raz Wykop dostarczył mi dużej dawki humoru, a sam film jednak mnie trochę...
Read more
Joker
Ooooo!
Read more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.