Tak jak pisałem robiłem kostkę z zapałek… i.. zrobiłem. Wbrew oczekiwaniom skończyłem ją wczoraj :) Sukces! Jest to co prawda inna wersja tamtej kostki, ale budowa jej sprawiła równie dużo frajdy. Oto moje osiągnięcie:
Kliknij aby powiększyć…
Podobne posty
Najlepszą metodą, żeby komuś dogryźć nie jest obrażanie go, poniżanie przy znajomych, różnego rodzaju plotki...
Za załatwianie sylwestra zabrałem się późno... co prawda nie tak późno jak inni, ale i...


gratuluje. ładne