nu…? no co?

Posted by Adam on 30 kwietnia, 2009
Prywatne

…a scenariusz miał być taki:

-zaspamuję,
-przyjadę,
-zabiję,
-zgwałcę.

I co? I gówno… (na wykopie była by wersja „iChuj”)

Podobne posty

Sid Leniwiec
Post o takim tytule już chyba był. A jednak nie było. Leży w szkicach... Jestem...
Read more
Wesołych Świąt
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim wszystkiego co najlepsze. zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz...
Read more
Happy Easter
Read more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.