…a scenariusz miał być taki:
-zaspamuję,
-przyjadę,
-zabiję,
-zgwałcę.
I co? I gówno… (na wykopie była by wersja „iChuj”)
Podobne posty
Post o takim tytule już chyba był. A jednak nie było. Leży w szkicach... Jestem...
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim wszystkiego co najlepsze. zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz...


Dodaj komentarz