Szubiennica

Posted by Adam on 17 kwietnia, 2008
Absurd, Zabawne

Uwielbiam czarny humor :)

Podobne posty

Magia cienia
Po prostu nic dodać nic ująć.
Read more
Praca Praca...
Tekst jak z tytułu powinien być znajomy... dla wszystkich którzy grali w Warcraft 3. Oczywiście...
Read more
windowsshuffle.pngwindowsshuffle.png
Windows Suffle
Na pierwszy rzut oka Windows Shuffle nie różni się znacznie od poprzedników. Jedyne dostrzegalne różnice...
Read more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.