Wesołych Świąt

Posted by Adam on 24 grudnia, 2008
Prywatne

Dzisiaj chciałbym wszystkim życzyć – jak zawsze – zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Abyście spędzili je w ciepłej, rodzinnej atmosferze i w ogóle żeby było jak co roku fajnie. Tutaj jeszcze takie inne wykonanie sławnej na cały świat pieśni/piosenki „We wish You a Merry Christmas”.
Takie… nastrojowe.


Wesołych Świąt!

Podobne posty

Retrospekcja
Porządkowałem dysk, i znalazłem sciągniętą  dawno dawno temu z Youtube retrospekcję którą zrobił Kuba aka...
Read more
nu...? no co?
...a scenariusz miał być taki: -zaspamuję, -przyjadę, -zabiję, -zgwałcę. I co? I gówno... (na wykopie była by wersja "iChuj")
Read more
Kto?
Hah.. Paweł który napisał komentarz do zagadki tchnął mnie by zapytać... KTO JESZCZE CZYTA TEGO...
Read more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.