39 i pół

Posted by Adam on 08 września, 2009
Seriale

Właśnie skończył się pierwszy odcinek trzeciego sezonu 39 i pół. Moim zdaniem najlepszy polski serial ostatnich lat. Po prostu cudo! I kropka.

Podobne posty

m_1034_how_make_crossovercable.jpgm_1034_how_make_crossovercable.jpg
Jak zrobić skrętkę?
Przypominają mi się czasy jak w Liceum męczyliśmy się w radiowęźle nad zrobieniem kabla sieciowego...
Read more
Joker
Ooooo!
Read more
emotka.jpgemotka.jpg
:-)
Ile śmiejemy się wirtualnie? Odpowiedź jest prosta - dokładnie 19 sierpnia 1982 roku o...
Read more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.