Bash

Posted by Adam on 01 listopada, 2007
Absurd, Głupota, Internet, Ludzie, Zabawne

Nowości z Basha:

<stachu> znacie jakies zwierze z rogami?
<vandal> slimak
<stachu> …

<ludwikc> ale z netem mam cos nie tak jednak… pingi do czlugu ~1000ms ;/
<MadCow> to znacyz ze nie masz netu
<ludwikc> MadCow: ?
<SzArAk> 1000ms to juz prawie jak golab pocztow

<Kropka> coś mi chodzi po głowie…
<Szfarc> ta, chyba wszy..

<Muciek> Ostatnio patrzę do lodówki i moja uwagę przykul majonez
<Muciek> i czytam: „majonez babuni – przyrządzony według tradycyjnej receptury”
<Muciek> i tak się zastanawiam skąd nasze babcie kombinowały…
<Muciek> sól wapniowo disodową EDTA (E 385)

<Domel> Jaki jest szczyt piractwa? Szukać w torentach ogłoszenia wyników wyborów zanim je pokażą w telewizji.

<enrique> can you call me tomorrow?
<byku> alright
<byku>skumaj jakis frajer angol oddaje dobre auto za połdarmo
<byku> sorry, that message wasn’t for you
<enrique> kurwa wiedziałem ze polakom nie mozna ufac

<Misty91> mrrrau ;) moze masz w sobie cos z kotka? :D
<jaca> czasami nie trafiam w kuwetkę…

Podobne posty

Top 3 dodatki do Thunderbirda
Zacząłem z niego korzystać na początku 2007 roku. Tak mniej-więcej datowane są najstarsze wiadomości które...
Read more
Magia cienia
Po prostu nic dodać nic ująć.
Read more
Śląska Grupa
Każdy zainteresowany zapewne zna adres Śląskiej Grupy. Dla tych bardziej ambitnych: http://slask-msclub.isvclub.com, a dla tych...
Read more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.