Od wielu dni krążą po sieci informacje o tym że Mozilla chce bić rekord Guinesa. Rekord ma być w kategorii największej ilości pobrań w przeciągu pierwszych 24 godzin. Nowa finalna wersja najlepszej przeglądarki pod słońcem ( :-) ) ma ujrzeć światło dzienne 17’go, czyli za 2 dni!. Ja ze swojej strony zapraszam do pobierania.
Podobne posty
Kilka razy dziennie trafiamy na stronkę która nie istnieje. Klasyczny błąd 404, a to adminowi...
Zbieram się powoli z tej maszyny. Nie wyrabia, powoli zalicza coraz więcej padów... Poszukuje na...



Dodaj komentarz