Hah.. Paweł który napisał komentarz do zagadki tchnął mnie by zapytać… KTO JESZCZE CZYTA TEGO BLOGA? I skąd wiecie o jego istnieniu? I… podoba się on wam? Co w nim zmienić? etc… wpiszcie w komentarzu :)
(znając życie teraz się nikt nie odezwie :P )
Podobne posty
Dzisiaj ruszył nowy serwer pocztowy dla mieszkańców Wojkowic, i okolic. Skrzynki pocztowe zakładane są ręcznie,...
... już sam tytuł mnie zastanawia. Bez czytania! W jakim znaczeniu są to ostatnie przemyślenia?...


Widzisz.. zobaczyłem linka na gadu, pojechałeś im po ambicji, to to tylko w ten sposób mogło się skończyć.