Wszyscy biorą…. a Ty?

Posted by Adam on 18 listopada, 2007
Na poważnie, Reklama

Kolejny raz natknąłem się na dość ciekawą kampanię reklamową. Oceńcie sami, i sami również domyślcie się czego może dotyczyć. Przyznam że pomysł ciekawy :)

wszyscy-biora.jpg

wszyscy-biora2.jpg

Podobne posty

Reklama Golfa
Read more
Ostatnie przemyślenia...
... już sam tytuł mnie zastanawia. Bez czytania!  W jakim znaczeniu są to ostatnie przemyślenia?...
Read more
Sylwester 2008/2009
W tamtym roku zawaliliśmy z sylwestrem. Co prawda był dość udany (koniec końców) gdyby nie...
Read more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.