Wszyscy biorą…. a Ty?

Posted by Adam on 18 listopada, 2007
Na poważnie, Reklama

Kolejny raz natknąłem się na dość ciekawą kampanię reklamową. Oceńcie sami, i sami również domyślcie się czego może dotyczyć. Przyznam że pomysł ciekawy :)

wszyscy-biora.jpg

wszyscy-biora2.jpg

Podobne posty

Wesołych Świąt!
Read more
60 rzeczy
Znów sie zaczyna: dzisiaj na wykopie... ok ok, wiem że Wykop uzależnia. Na głównej wylądowała...
Read more
Poszukuję
... zgodnie z zasadą "szukam i szukać będę", 2 osób do pomocy - umowa zlecenie,...
Read more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.