Podsumowanie by OT.TO

Posted by Adam on 20 września, 2007
Absurd, Dla dorosłych, Ludzie, Polityka, Video

IV RP. Wielu z nas jak słyszy to określenie ogarnia pusty śmiech. Prosi się by podsumować te prawie 2 lata rządów naszego Wielkiego Brata. Kolejny raz przeglądałem zasoby youtube.com, i natrafiłem na dość niecodzienne, ale jednak bardzo trafne i co najważniejsze – szczere podsumowanie całości. Kabaret OTTO specjalizuje się głównie w robieniu piosenek-skeczy. Wszyscy ich znają – bo któż nie zna: Wakacje znowu są wakacje… . I oto podsumowanie wg tej grupy:



Podobne posty

Joker
Ooooo!
Read more
Sorry :)
Strasznie dawno nic nie pisałem - związane jest to z nową szkołą. Z nowymi zajęciami,...
Read more
Kabaret LIMO
Znacie tych państwa? Ja o nich słyszałem, ale jakoś ich skecze mi nie utkwiły w pamięci. Ale zobaczcie to:
Read more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.