
Z pozdrowieniami :)
Podobne posty
Z cyklu humor informatyków:
"Elo WirtualnaPolska jak to jest być częściej pingowanym niż odwiedzanym?"
Strasznie dawno nic nie pisałem. Wakacje są... rozleniwiłem się. Trochę popracowałem, trochę zarobiłem, trochę się...
Play popsuł nam Załęcze. Postawili zbóje maszt i teraz jest a)zasięg b)internet. Net już był...


Dodaj komentarz