Palarnia

Posted by Adam on 26 października, 2007
Dla dorosłych, Ludzie, Na poważnie

Hah no i kolejny raz mam możliwość zademonstrowania swojego sprzeciwu dla palaczy! Na ciekawy pomysł wpadli managerzy w pewnej firmie. Stworzyli palarnie… ale jaką palarnie! Pomysł jest super. Aż chciałbym żeby było więcej takich palarni… więcej więcej… i jeszcze bardziej dobitnych.


palarnia_m.jpeg

Kliknij by powiększyć…

Podobne posty

Historia.
wstyd się przyznać, ale pierwszy raz widziałem Listę Schindlera. Historie znałem, ale ekranizację widziałem pierwszy...
Read more
Just For Laughs
Dzisiaj zamieszczę tylko same filmy. Nie będę ich w ogóle ich komentował, bo to by...
Read more
Morsowałem...
No ile można. :)
Read more

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.